Представа Лаки комад премијерно

Р. Ми.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Представа Лаки комад премијерно

Требиње - Представа "Лаки комад" премијерно је изведена у позоришној сали требињског Дома културе. Комад, рађен по тексту Небојше Ромчевића, у режији Жељка Милошевића, заједнички је пројекат Градског позоришта Требиње и Културне сцене "Мале ствари".

Жељко Милошевић, редитељ и уједно главни протагониста представе, изјавио је послије премијере да је тематика комада изузетно актуелна на овим просторима.

- Код Ромчевића главни јунак је генерал. Ми смо то преиначили, па је у нашем представи главни лик, којег нема у представи, министар, јер данас политика одлучује о судбинама свих и саставни је дио наших живота. Представом смо хтјели да прикажемо различите карактере, односе, људе који се погубе, изгубе, загубе у временима и просторима, а превасходно у својим фотељама - рекао је Милошевић, додајући да је изузетно задовољан реакцијом публике.

У "Лаком комаду", уз Милошевића, играју и Јелена Драгић, Јелена Вукосав, Весна Ђурић, Данко Шпец и Миодраг Шешељ.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.