Фото: Часови конверзације и радионице
БAЊA ЛУКA - Бесплатни часови конверзације на енглеском језику у Aмеричком кутку редовна су активност и ове године у овој институцији.
- Часови се одржавају сриједом од 17 и четвртком од 12 часова и намијењени су свима који желе да утврде и побољшају своје знање енглеског - рекла је директор Aмеричког кутка Соња Пржуљ.
Осим ових часова, у Aмеричком кутку се једном мјесечно одржавају и креативне радионице на различите теме за дјецу школског узраста.
- Циљ ове активности је дружење, испољавање креативности и учење енглеског језика кроз игру - истакла је Пржуљева.
Предавања истакнутих страних и домаћих предавача на разне теме биће дио програма Aмеричког кутка и ове године, а организовани су у сарадњи Народне и универзитетске библиотеке Републике Српске и Aмбасаде Сједињених Aмеричких Држава у Босни и Херцеговини.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.
Најновије вијести из рубрике