• Култура
  • Музика

Роби Вилијамс објавио пјесму са гитаристом Блек сабата (ВИДЕО)

Пише: Танјуг 21.05.2025 14:51
Фото: Агенције

БЕОГРАД - Британски пјевач Роби Вилијамс објавио је сингл "Rocket", у коме гостује гитариста хард рок састава Блек сабат Томи Ајоми , саопштио је данас издавач Менарт.

Спот у коме се појављују Вилијамс и Ајоми, који су и аутори пјесме са Томом Ленгвортом, излази 23. маја, а "Rocket" је најава албума "Britpop", који ће се појавити на јесен, речено је у саопштењу.

Вилијамс је навео да је одлучио снимити албум какав је желио још од како је напустио састав Тејк дет 1995.године, када је "бритпоп био на врхунцу, а то је уједно било и златно доба британске музике".

- На новом албуму сарађујем са неким од мојих хероја, биће сиров и далеко енергичнији и химничнији. Биће ту доста британског али и попа, невиђено сам поносан на нове пјесме - рекао је Вилијамс.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.