Фото: ГС
КОЗАРСКА ДУБИЦА - Глумци Небојша Дугалић и Борис Пинговић извешће данас у Козарској Дубици музичко-поетски кабаре "Да, то су били дани" у оквиру манифестације "Ритам улице - мелодија ријечи".
Директор Народне библиотеке у Козарској Дубици Данијела Мандић рекла је да овај културни догађај спаја поезију и музику у јединствено умјетничко искуство.
- Публика ће имати прилику да ужива у програму који кроз стихове, музику и хумор оживљава дух једног времена, доносећи топлину и носталгију на посебан начин - навела је Мандићева.
Она је позвала Дубичане и госте да присуствују овом догађају који из године у годину све више одушевљава публику. Дугалић и Пинговић ће пред дубичком публиком наступити уз музичку пратњу Војислава Савића и Нине Ћосић. Ријеч је о кабареу који се више од двије деценије изводи широм региона уз преко 400 извођења.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.