Фото: Стиже и трећи наставак књиге 50 нијанси
Београд - Књига "Педесет нијанси – Ослобођени", трећи дио планетарног књижевног феномена, еротске трилогије ауторке Е. Л. Џејмс, појавиће се 28. септембра и у Србији, јавља Б92.
Aвантуре Aнастазије Стил и Кристијана Греја привукле су незапамћену пажњу читалаца широм свијета.
Тако је ова трилогија са обе стране Aтлантика оборила рекорде у продаји како штампаних тако и електронских издања.
- Узбудљиво финале приче које је цео свет с нестрпљењем ишчекивао. Сазнајте колика је снага љубави. Романтичан и необуздан, ово је серијал који ће вас опседати, поседовати и заувек се везати за вас - најављују из "Лагуне".
Трилогија "Педесет нијанси" добиће ускоро и своју филмску верзију која је већ подигла много прашине у Холивуду, понајвише због избора главних глумаца.
То је само подстакло продају књига, па се тако на првом мјесту америчких листа, књига "Педесет нијанси: Сива" налазила више од двадесетак седмица.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.
Најновије вијести из рубрике