Фото: Љето у CineStarу почиње уз суперхеројски блокбастер и CineLady вече за најбољи излазак
Усусрет љету, CineStar доноси два посебна кино доживљаја - CineHero пројекције филма Supergirl 25.6. и CineLady уз филм Позив 2.7.
Дани постају дужи, вечери опуштеније, а излазак у кино један од најдражих начина за бијег од свакодневице. На велико платну стижу двије потпуно различите, али једнако атрактивне вечери - CineHero пројекција филма Supergirl 25.6. и CineLady уз филм Позив 2.7.
Прва станица љетног кино расположења резервисана је за све фанове акције, superhero прича и филмског спектакла. CineHero пројекције филма Supergirl одржавају се у четвртак, 25.6., доносећи нову хероину DC свемира на велико платно. За оне који филм желе доживјети још интензивније, CineStar нуди премиум формате попут 4DX и ScreenX, који суперхеројску авантуру претварају у прави кино спектакл.
Посебан додатак за фанове стиже уз сваку купљену улазницу – limited edition плакат, док посјетиоце који одаберу премиум формате 4DX или ScreenX очекује и ексклузивни стрип, до истека залиха. Јер, када је ријеч о суперхеројима, обична пројекција једноставно није довољна. Осим CineHero пројекција, Supergirl можете погледати и претпремијерно већ 24.6.
Након адреналина и великих филмских сцена, CineStar почетак јула дочекује у сасвим другачијем тону - уз вече за опуштање, дружење и добар филм. CineLady одржава се у четвртак, 2.7., уз пројекцију филма Позив, интелигентне комедије с импресивном глумачком поставом коју предводе Penélope Cruz, Ecward Norton, Seth Rogen и Olivia Wilde.
CineLady је већ добро познат концепт за све који кино воле претворити у мали ритуал: долазак с пријатељицама, пиће добродошлице, филм који отвара теме за разговор и поклони за најсретније. Дружење почиње од 19:30 сати уз пиће добродошлице, док су пројекције заказане за 20:00 сати у CineStar кинима широм БиХ.
Овога пута, публику очекује филм који почиње као обична вечера, а врло брзо се претвара у низ искрених разговора, неугодних признања и ситуација у којима се сви могу барем мало препознати. Уз филм и добро друштво, CineLady доноси и посебна изненађења партнера.
Било да љето желите отворити уз superhero спектакл који се гледа на великом платну или уз опуштену CineLady вечер с омиљеним друштвом, CineStar овог јуна и јула доноси два одлична разлога за одлазак у кино – и још толико више.
Улазнице су у продаји - а почетак љета изгледа много боље када се планира уз добар филм. Више информација и куповина на cinestarcinemas.ba.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.