Фото: Агенције
"CineStar" кина у Босни и Херцеговини овог септембра отварају сезону на посебан начин – уз премијерно искуство "Kino & Vino", нову сезону Краљевског балета и опере те концертне спектакле с највећих свјетских позорница.
У петак, 19. септембра, „CineStar“ Сарајево и Бања Лука представљају јединствено вече које спаја филм и вино. Програм почиње у 19.30 у „Cinema Baru“ уз дегустацију вина Кутјево „Maximo Bianco“, а наставља се у 20 сати пројекцијом филма Чаков живот, инспиративне адаптације романа Стивена Кинга у режији Мајка Фланагана, с Томом Хидлстоном у главној улози. Дегустација вина укључена је у цијену улазнице, а најсрећнији посјетиоци добиће и поклоне партнера Кутјево.
Нова сезона доноси спектакуларна остварења попут Тоске, Орашара, Пепељуге и Травијате, али и модерна дјела инспирисана књижевношћу Вирџиније Вулф. Публика у Сарајеву, Бањој Луци, Мостару и Тузли имаће прилику уживати у врхунским изведбама свјетски познатих умјетника, уз ексклузивне снимке иза кулиса и интервјуе. Посебан доживљај употпуњује и чаша шампањца након првог чина, што свакој изведби даје краљевски печат.
Поред филма и сценске умјетности, „CineStar“ доноси и врхунске музичке наступе на великом платну. У Сарајеву 17. и 21. септембра публика ће моћи погледати концерт Давида Гилмора снимљен у римском Цирцус Максимусу, док 26. септембра стиже популарни продуцент плесних хитова Кyго са спектакуларним наступом „Back at the Bowl“ у премиум форматима 4DX и ScreenX, доступан у Сарајеву и Бањој Луци. У најави је и кино спектакл јужнокорејског репера Г Драгон 29. октобра, као и легенди Depeche Mode с концертним филмом М 28. и 30. октобра. Али чини се да ће бити још таквих ексклузивних изненађења, зато пратите cinestarcinemas.ba гдје можете купити улазнице и информисати се о новостима.
Facebook: CineStar Cinemas BiH
Instagram: cinestarcinemas_bih
TikTok: cinestarcinemas_bih
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.