Фото: Живинице: Погинуо младић из Сарајева
Тузла – У саобраћајној несрећи која се догодила на дијелу магистралног пута у мјесту Подгајеви, општина Живинице једно лице је погинуло, а друго тешко повријеђено, саопштено је данас из Министарства унутрашњих послова Тузланског кантона, преносе агенције.
Погинуо је возач “реноа” чији су иницијали Aднан Тиро (29), из Сарајева, док је сапутница у истом возилу С. Е. (24) задобила тешке повреде.
У овој саобраћајној несрећи, која се догодила јуче у послијеподневним часовима, учествовало је и теретно возило “мерцедес” за чијим је управљачем био А. Б. (54) из Зворника, који није повријеђен.
О несрећи је обавијештен кантонални тужилац, а полиција из Живиница, у сарадњи са Кантоналним тужилаштвом из Тузле, прикупља документацију ове саобраћајне несреће.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.