Фото: Здравствено стање малољетнице у благом побољшању
Бањалука - Здравствено стање малољетне М. В. из Приједора, која је тешко повријеђена у саобраћајној несрећи на магистралном путу Бањалука – Приједор, у благом је побољшању, рекли су у Универзитетско-клиничком центру Бањалука, преносе агенције.
- Пацијенткиња је свјесна, хемодинамски стабилна и планирамо да, послије побољшања општег стања, оперативно збринемо прелом - рекао је начелник Клинике за анестезију и интензивно лијецење Дарко Голић.
Он је напоменуо да су све дугорочне прогнозе неизвјесне.
У саобраћајној несрећи на магистралном путу Приједор - Бањалука, која се догодила у ноћи између 21. и 22 септембра, погинули су Дејан Шушњар (29) из Нове Омарске код Приједора и Приједорчанин Срећко Цвијетић (24), а на путу до болнице преминула је Бојана Драгић (20) из Нове Орловаче код Приједора.
У несрећи је тешко повријеђена М. В. (17).
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.