Запалио кућу бившој дјевојци

Срна
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Запалио кућу бившој дјевојци

Бијељина - Тридесетседмогодишњи мушкарац из Тузле чији су иницијали М.Т. ухапшен је након што је запалио кућу бивше дјевојке у Бијељини, саопштено је из бијељинске Полицијске управе.

Полиција је код њега пронашла и 49 грама марихуане, па је М.Т. осумњичен за кривично дјело изазивања опште опасности, у стицају са кривичним дјелом неовлаштене производње и промета опојних дрога.

Дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва у Бијељини наложио је предузимање мјера и радњи са циљем документовања ових кривичних дјела.

Оштећена дјевојка јуче је позвала полицију и пријавила да јој бивши момак М.Т. упућује пријетњу да ће јој запалити кућу.

Убрзо након пријаве пријетњи полицији је стигла и пријава да гори кућа у Комитској улици у Бијељини.

Пожар је локализовала Ватрогасна јединица, а М.Т. је ухапшен.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.