Ухапшен полицајац из Грабоштана

Агенције
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Ухапшен полицајац из Грабоштана

Сисак - Полицајац Марио Слабињац, који је у Грабоштанима убио своју бившу супругу Блаженку Слабињац и њеног новог партнера Ивицу Хајдуковића, приведен је данас у Жупанијско државно одвјетништво у Сиску, преносе агенције.

Подсјетимо, 40-годишњи Слабињац је у уторак увече, на купалишту поред села Грабоштани код Хрватске Костајнице, из ватреног оружја убио своју 39-годишњу бившу супругу и њеног 45-годишњег партнера.

Пресрео је аутомобил у којем су се налазиле жртве и троје дјеце - двије дјевојчице у доби од осам и девет година ( које је 39-годишњакиња родила у браку с убицом) те 17-годишњи син убијеног мушкарца.

Из пртљажника свог аутомобила извадио је аутоматску пушку, коју је илегално посједовао, и почео пуцати по аутомобилу у којем су се налазиле жртве.

Убица је радио у МУП-у у управи за посебне послове безбједности на чувању објеката и имао је проблема у породици, због чега је већ одговарао и био суспендован.

Несрећна жена је више пута пријављивала мужа полицајца због насиља али МУП није реаговао.
 

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.