У удесу у Минхену погинуо младић из Бањалуке

Г.С.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Илустрација Фото: Агенције | Илустрација

МИНХЕН – У тешкој саобраћајној несрећи која се у суботу, 29. новембра, догодила у Минхену у којој страдала два држављанина БиХ Сафет Шахиновић и Огњен Марковић.

Портал ГП Маљевац  наводи да је Шахиновић (48) из Бужима, а већ дужи низ година живи у Минхену, док је Марковић (21) поријеклом из Бронзаног Мајдана код Бањалуке. Марковић је такође живио и радио у Њемачкој, а иза њега је остала супруга са 15-мјесечном бебом.

Судар између „поршеа“ и „реноа“ је узроковао 19-годишњи возач „поршеа“ који је прошао кроз црвено свјетло.

Из супротног смјера је ишао „рено“ којим је управљао 27-годишњи држављанин БиХ док су са њим у аутомобилу били страдали држављани БиХ.

Трећа особа из возила "рено" се још увијек налази под медицинским надзором са обзиром на тешке тјелесне повреде. 

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.