У саобраћајној несрећи једна особа погинула, петоро повријеђено

Агенције
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: У саобраћајној несрећи једна особа погинула, петоро повријеђено

Рибник - Зоран Клепић (53) из Жабља у Србији, погинуо је, док је петоро људи, међу којима и један малољетник, тешко повријеђено у саобраћајној несрећи у мјесту Чађавица, општина Рибник, рекли су у полицији Републике Српске, преносе агенције.

Несрећа се догодила јуче поподне на путу Мркоњић Град - Кључ, а погинули је био сапутник у “дачији сандеро”, која се сударила са “голфом тројка”, који је прешао у супротну траку.

Тешке тјелесне повреде задобили су возач “голфа тројке” Душан Калинић (47) из Бањалуке, возач “дачије сандеро” Радивој Клепић (49) из Бањалуке и његови сапутници Марица Поповић (47) из Чађавице, Вишња Клепић (48) из Жабља, те једанаестогодишњи дјечак.

Прва помоћ им је указана у мркоњићком Дому здравља „Дроктор Јован Рашковић”, након чега су пребачени у Клинички центар у Бањалуци.

Случај је полицији пријављен јуче у 14:55 часова.

Увиђај на лицу мјеста обавили су дежурни тужилац Окружног тужилаштва Бањалука и припадници Полицијске станице за безбједност саобраћаја Мркоњић Град, а узрок несреће биће познат након вјештачења.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.