Фото: Агенције
| У центру Новог Сада тешка саобраћајка
НОВИ САД - У центру Новог Сада, у Јеврејској улици код Синагоге, око 22 часа, дошло је до тешке саобраћајне несреће, а како је саопштио ПР Завода за ургентну медицину др Зоран Круљ, по првом приоритету збринуто је петоро повријеђених.
- Интервенисале су четири ургентне лекарске екипе. На одељење реанимације Универзитетског центра превезени су жена (2001) са политрауматским повредама, без свести, хемодинамски нестабилна и мушкарац (1972) са политрауматским повредама, без свести, хемодинамски нестабилан, кардио- пулмонално реанимиран - навео је др Круљ.
Према његовим наводима, на одјељење хирургије превезена су два женска лица и једно мушко, која су збринута на лицу мјеста.
На лицу мјеста били су ватрогасци који су, да би извукли повријеђене, морали да исеку возила која су у потпуности била смрскана, а неколико возила екипа Завода за ургентну медицину је такође било на терену.
На терену је и полиција, а Јеврејска улица блокирана је за саобраћај са обје стране.
На путу су још стакло, дијелови аутомобила и уље од аутомобила.
Према наводима, до несреће је дошло када су се два возила директно сударила.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.