Фото: Тузла: Убица молио грађане да га не туку
Тузла - Фехим Мустафић (62) из Тузле, који је у понедјељак ножем убио своју супругу Суаду (52) на аутобуској станици у близини Спортске дворане "Мејдан" у центру Тузле, молио је грађане који су га савладали да га не туку.
Послије хапшења Мустафић је предат Кантоналном тужилаштву гдје до закључења овог борја "Гласа Српске" није била донесена одлука о притвору.
Незванично сазнајемо да су Мустафића након што је ножем избо супругу савладали грађани Тузле који су се ту затекли те га задржали до доласка полиције.
Извор близак истрази је рекао да га је неко од младића приликом савладавања ударио па је он почео да јауче и моли да га не туку. Полиција је послије дојаве убиства брзо стигла на мјесто злочина и ухапсила убицу.
Прије убиства Суада је чекала аутобус када је до ње дошао супруг Фехим и започела је свађа. У једном тренутку Фехим је извукао нож те је несрећну жену избо по врату и грудима.
Очевици су испричали да је Суада пала на асфалт и убрзо преминула, а да је крви било на све стране.
- Све се десило изненада и нико није очекивао да ће се свађа претворити у злочин. Нисам видио тренутак када је жена убодена ножем. Неколико грађана када је видјело шта се десило скочило је на убицу и савладало га те му отели нож. Покушали су да помогну жени, али није јој било спаса. Много је крварила - рекао је један мјештанин Тузле не желећи да се представи.
У Кантоналном тужилаштву у Тузли су рекли да је наређена обдукција тијела настрадале како би се утврдио тачан узрок смрти. Обдукција јуче није била завршена, а према незваничним информацијама Фехим је Суаду убо више пута, од чега једном по врату.
Опширније прочитајте у штампаном или електронском издању "Гласа Српске"
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.