Фото: Тузла: Двије особе повријеђене у масовној тучи код улаза у комплекс Панонских језера
Тузла - Двије особе су повријеђене, од којих једна тешко, у масовној тучи која се у сриједу око 15:30 часова догодила у улици Џиндић Махала, тачније код улаза у комплекс Панонских језера у Тузли, преноси портал Тип.ба.
Како је саопштено из МУП-а ТК, том приликом су четрдесетпетогодишњи С. В. и четрдесетогодишњи В. В., оба из Тузле задобили повреде због којих су упућени у Универзитетски клинички центар у Тузли гдје им је указана љекарска помоћ.
Љекари су код С. В. констатовали тешке тјелесне повреде, док се за В. В. нису изјаснили о степену повреда.
- С. В. је примљен у Клиници за хирургију гдје су му саниране повреде, након чега је пуштен на кућно лијечење - казала је за ТИП портпарол тузланског УКЦ-а Ерсија Ашчерић-Мујединовић.
Очевици овог немилог догађаја тврде да су у обрачуну поред двојице повријеђених такођер учествовала и тројица припадника редарско-спасилачке службе ЈП ˝Паноника˝ Тузла.
Директор овог предузећа Маид Поробић за ТИП је казао да није упознат са информацијом да су у инциденту учествовали припадници поменуте службе.
- Инцидент се догодио ван комплекса. Ја нисам упознат са информацијом да су у инциденту учествовали припадници редарско-спасилачке службе. Полиција је извршила увиђај, а ја вјерујем да ће истражни органи спровести истрагу и утврдити да ли су у инциденту учествовали и припадници редарско-спасилачке службе - истакао је Поробић.
О наведеном инциденту је обавијештен кантонални тужилац, а увиђај су извршили полицијски службеници ПС Центар - ПУ Тузла.
Даљње мјере и радње на утврђивању околности у вези наведеног догађаја и документовању истог подузимају полицијски службеници ОКП ПУ Тузла.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.