Тркуља крао чесме, алат и штапове за пецање

Г. О.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Тркуља крао чесме, алат и штапове за пецање

Нови Град - Раде Тркуља (22) из Новог Града осумњичен је да је починио седам тешких крађа на подручју Новог Града и Унско-санског кантона.

У Центру јавне безбједности Приједор рекли су, наводећи иницијале, да су у сарадњи са колегама из Унско-санског кантона дошли до сазнања да је Тркуља одговоран за низ тешких крађа.

- По налогу судије Основног суда Нови Град претресен је објекат који он користи и том приликом одузета је већа количина украдених предмета - рекли су у полицији и додали да су пронађени предмети депоновани и служиће у даљем кривичном поступку.

Према незваничним информацијама, Тркуља је у овој години проваљивао у куће и гараже из којих је крао све што би му дошло под руку.

- Крао је моторне пиле, тримере, штапове за пецање, чесме, бушилице, брусилице и други алат - рекао је наш извор.

У полицији су појаснили да је он овим кривичним дјелима причинио штету од око 5.000 марака.

- Криминалистичка обрада биће накнадно обављена јер је утврђено да Тркуља тренутно није у БиХ - истакли су у полицији.

 

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.