Трагедија код Широког Бријега: Брат и сестра преминули од тровања плином

Агенције
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Трагедија код Широког Бријега: Брат и сестра преминули од тровања плином

Широки Бријег - Двије особе су смртно страдале у страшној несрећи која се догодила око 18 сати у насељу Добрковићи код Широког Бријега.

Сарајевски портал “klix.ba” јавља да су извори блиски породици породици потврдили да је ријеч је о брату и сестри.

Како незванично јавља портал “Јабука.тв”, мушкарац је чистио чатрњу након чега се почео гушити од посљедица отровног плина. У помоћ су му прискочили једна женска и једна мушка особа који су се такође отровали плином.

Брат и сестра су наводно од тровања преминули у Хитној помоћи, а једна мушка особа је према задњим информацијама у стабилном стању.

“Бљесак.инфо” јавља да су се љекари борили више од сат времена за живот брата и сестре у Дому здравља Широки Бријег, али нажалост нису успјели да их спасе. На мјесто несреће изашао је велики број припадника Професионалне ватрогасне бригаде Града Широког Бријег, Горске службе спашавања Широки Бријег, полиције те екипе Хитне медицинске помоћи Дома здравља Широки Бријег.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.