Фото: Стршљенови усмртили мушкарца код Станара
Станари - Док је у мјесту Цвртковци, општина Станари, Н.С. сјекао стабла у шуми, напао га је рој стршљенова, а који су га изболи по глави и тијелу, усљед чега је преминуо, потврђено је "Независним" из полиције.
Полицијској станици Станари, јуче око 7.30 часова, из Дома здравља Станари пријављено је да су медицински радници, интервенишући по позиву, на локалном путу у мјесту Драгаловци сусрели возило којим је П.Т. превозио Н.С.
Том мушкарцу су покушали да укажу помоћ, али Н.С. није давао знакове живота.
"На основу прикупљених сазнања, као и прегледом тијела преминулог од стране љекара мртвозорника Дома здравља Станари, утврђено је да је у мјесту Цвртковци, општина Станари, Н.С. сјекао стабла у шуми власништво П.Т., када га је напао рој стршљенова", речено је из полиције.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.