Психички болесник крио арсенал оружја

Г. С.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Психички болесник крио арсенал оружја

Бањалука - Полиција је у Пријечанима код Бањалуке, у кући коју користи В. П, који се тренутно налази на лијечењу у Центру за ментално здравље, пронашла арсенал оружја и муницију разних калибара.

Полиција је пронашла и заплијенила: аутоматску пушку, оквир за муницију и бајонет за то оружје, потом бајонет за пушку М-48, пиштољ М-57, популарни ТТ, двије ручне бомбе, 81 метак за аутоматску пушку, 72 комада пиштољске муниције, те више метака са различитим ознакама.

Из Центра јавне безбједности Бањалука саопштено је да је поменути арсенал оружја Полицијској станици Лазарево, у понедјељак, 9. маја, пријавио власник куће Љ. П. (63).

- Против В. П. ће бити поднесен извјештај Окружном тужилаштву Бањалука због постојања основа сумње да је починио кривична дјела недозвољена производња и промет оружја или експлозивних материја - наведено је још у саопштењу Центра јавне безбједности Бањалука.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.