Приједорска полиција у комбију затекла 22 мигранта из Бангладеша, ухапшени возач и сувозач

Срна
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Приједорска полиција у комбију затекла 22 мигранта из Бангладеша, ухапшени возач и сувозач

ПРИЈЕДОР- Припадници Полицијске управе Приједор затекли су 22 мигранта из Бангладеша током контроле комбија на магистралном путу Нови Град - Босанска Отока, приликом чега су ухапшени возач из Бихаћа и сувозач из Цазина, саопштено је данас из ове управе.

Полицијски службеници су у петак, 5. марта, у 16.55 часова у мјесту Блатна зауставили комби "мерцедес вито", ухапсили возача из Бихаћа чији су иницијали Х.Г. и сувозача из Цазина чији су иницијали С.В, те привремено одузели возило.

О кривичном дјелу кријумчарење људи обавијештен је тужилац Тужилаштва БиХ, под чијим надзором се предузимају мјере и радње на комплетирању и документовању предмета.

Након обавјештавања Службе за послове са странцима - Теренског центра Бањалука, мигранти су упућени у правцу Бихаћа.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.