Повријеђени Приједорчанин прикључен на респиратор

СРНА
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Повријеђени Приједорчанин прикључен на респиратор

БАЊАЛУКА - Мушкарац М. С. из Приједора, који је повријеђен у удесу на магистралном путу Приједор - Сански Мост, прикључен је на респиратор и све даље прогнозе су неизвјесне, речено је Срни у Универзитетском клиничком центру /УКЦ/ Републике Српске.

Из УКЦ су навели да је пацијент примљен у Клинику за анестезију и интензивно лијечење у политрауматизованом стању.

"Пацијент је хируршки збринут, прикључен на апарат за механичку вентилацију, а све даље прогнозе су неизвјесне", навели су из УКЦ-а.

Мушкарац из Приједора чији су иницијали М. С. тешко је повријеђен у судару аутомобила и теретног возила. Возач, који је повријеђен, управљао је аутомобилом "форд".

Саобраћајна незгода догодила се синоћ око 20.30 часова на магистралном путу Приједор - Сански Мост, у мјесту Алишићи

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.