Потрага за нападачем који је убио човјека на улици

Танјуг
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Агенције

ЗАГРЕБ - Нападач који је хицима из ватреног оружја у недјељу поподне усмртио мушкарца на улици у Загребу је у бјекству и за њим је у току велика потрага, саопштила је данас хрватска полиција.

- Јуче око 17.20 часова у Дубрави, у Авенија Гојка Шушка, на улици, непознати починилац је хицима из ватреног оружја усмртио мушкарца. На мјесту догађаја у току је увиђај и трају интензивне мјере трагања за починиоцем - објавила је полиција, преноси Индекс.

Више извора тврди да је убијен загребачки угоститељ који је наводно имао аферу са супругом убице, а и њу је, према неслужбеним информацијама, мушкарац који је још у бјекству, напао сумњајући да га вара, наводи хрватски портал.

Индекспреноси и да и жртва и починилац, чије идентите не објављује јер их полиција није потврдила, долазе из породица које су већ добро познате у загребачком крим-миљеу. 

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.