Фото: Агенције
ПОДГОРИЦА - Подгоричка полиција казнила је 13 лица, осумњичених да су својим возилима блокирала саобраћај код моста на Ситници на магистралном путу Подгорица-Цетиње, саопштила је црногорска Управа полиције.
Управа полиције подсјетила је организаторе и учеснике да у остваривању својих права не могу ограничавати и угрожавати права других грађана.
Напомињу и да је ради безбједности неопходно пријављивање јавних окупљања, те да ће цијенити сваки захтјев понасоб и у складу са тим предузети радње у зависности од ситуације на терену.
"Још једном наглашавамо важност сарадње са полицијом и партнерског односа како би сви грађани могли безбједно користити јавне саобраћајнице, а мирни скупови били реализовани без ризика по безбједност и права других", поручили су из Управе полиције.
Блокада путева у Доњој Горици и на Врањини данас су трајале од 15.00 до 18.00 часова, а нове су најављене сутра у подне јер се грађани противе изградњи постројења за пречишћавање воде.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.