Фото: Погинули возач извучен из ријеке Бистрице
ФОЧA - Тијело Суада Хањалића из Сарајева који је погинуо у саобраћајној несрећи која се догодила како се претпоставља у ноћи између 13. и 14. априла на магистралном путу Фоча - Сарајево, у мјесту Сијерачки Млин код Фоче извучено је у понедјељак из ријеке Бистрице.
Заједно са Хањалићем извучен је "голфа 2" којим је слетио у Бистрицу. Његов нестанак пријављен је полицији два дана прије тога.
- Хањалићево који је био за воланом у "голфа 2" пронашла је полиција из Фоче у Бистрици. Из ријеке су извучени уз помоћ ватрогасаца. Хањалић је погинуо када је, како се претпоставља због неприлагођене брзине, слетио са пута низ литицу у ријеку Бистрицу - рекао је извор из саобраћајне полиције.
По овлашћењу дежурног тужиоца обављен је увиђај, а возило је превезено на паркинг простор испред Станице јавне безбједности Фоча ради вјештачења техничке исправности.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.