Осумњичени за трговину дрогом предати Окружном тужилаштву

Агенције
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Осумњичени за трговину дрогом предати Окружном тужилаштву

Источно Сарајево - Ухапшени у акцији “Парк”, који су осумњичени за трговину дрогом, јутрос су предати Окружном тужилаштву Источно Сарајево, саопштено је из Центра јавне безбједности Источно Сарајево, преносе агенције.

Током акције, коју су јуче на подручју Источног Сарајева и Сарајева провели припадници Центра и МУП-а Кантона Сарајево, заплијењено 420 грама хероина, закључено је у саопштењу.

У акцији су ухапшена три лица из Источног Сарајева чији су иницијали Б. М., Б. Ђ. и И. Ц. и два из Кантона Сарајево чији су иницијали М. Т. и А. Д.

Приликом претреса, код њих је пронађен већи број мобилних телефона и SIM картица који су могу довести са извршењем кривичног дјела, одређена количина дроге спид, мања количина пушчане муниције, те око 5.000 КМ и 800 евра.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.