Осумњичени за пљачку поште ухапшен у Новом Травнику

Срна
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Осумњичени за пљачку поште ухапшен у Новом Травнику

Зеница - Полиција је у Новом Травнику ухапсила лице осумњичено да је јутрос опљачкало пошту у зеничком насељу Јањићи под пријетњом ватреним оружјем.

Полицији је пријављено да је маскирано лице око 10.50 часова отуђило одређени износ новца из поште, одакле се удаљило трчећи, ушло у аутомобил и након тога великом брзином упутило у правцу Лашве.

Одмах након пријаве о извршењу кривичног дјела, полиција Зеничко-добојског кантона блокирала је саобраћајнице и шире подручје мјеста извршења кривичног дјела, те предузела активности на претрази терена, као и друге оперативне мјере и радње са циљем проналаска извршиоца овог разбојништва.

О догађају је, са циљем лоцирања и идентификовања извршиоца, одмах упознат и МУП Средњобосанског кантона, на чијем је подручју, у Новом Травнику, осумњичени за пљачку потом лишен слободе.

Он ће, након извршених потребних мјера и радњи, бити предат МУП-у Зеничко-добојског кантона, јавили су федерални медији.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.