Осумњичена да је подводила малољетну кћерку

Танјуг
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Илустрација

ПОДГОРИЦА - Четрдесетогодишња жена из Тузи ухапшена је због сумње да је подводила кћерку од 14 година, као и седамдесетогодишњак који је плаћао сексуалне услуге.

Ухапшена је Л.И. због сумње да је извршила кривично дјело трговина људима на штету малољетне кћерке и Ф.Г. (70) осумњичен да је у континуитету позивао због сексуалних услуга које је плаћао, саопштила је Управа полиције Црне Горе.

Полиција сумњичи мајку од дјевојчице да је у континуитету, од јула до краја новембра, довођењем у заблуду и злоупотребом повјерења и односа зависности, посредовала ради сексуалне експлоатације кћерке како би остварила материјалну корист.

„Л.И. и Ф.Г. су уз криивчне пријаве спроведени Вишем државном тужилаштву у Подгорици у даљу надлежност“, навели из полиције.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.