Опљачкана радња у Хан Пијеску

Агенције
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Опљачкана радња у Хан Пијеску

Хан Пијесак - Из једне трговинске радње у Хан Пијеску украдено је око 200 КМ и неутврђена количина цигарета, кафе и конзервиране хране, саопштено је из Центра јавне безбједности Источно Сарајево, преносе агенције.

Извршен је увиђај.

У току је истрага.

Полицијској станици Источно Сарајево Ј. К. је пријавила да је њеног мужа Б. К. физички напао власник једног угоститељског објекта у Источном Новом Сарајеву, те да му је сломљена кључна кост и подлактица.

У току је равјетљавање овог кривичног дјела.

Припадници Полицијске станице Источно Сарајево поднијели су захтјев за покретање прекршајног поступка против Ж. Б. и В. Л. због туче испред Угоститељског објекта “Тренд” у Источном Новом Сарајеву.

Прекршајна пријава поднесена је и против власнице објекта М. Д. због непријављивања нарушавања јавног реда и мира.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.