Невиђена туча у Београду: Напао ММА борце у теретани

Курир
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Невиђена туча у Београду: Напао ММА борце у теретани

БЕОГРАД - Ненад Д. (35) задобио је тешке повреде када је, како се сумња, ничим изазван ушао у познату београдску теретану и испрскао ММА борце сузавцем, а онда се дао у бијег, али су га они сустигли у продавници сатова прекопута пијаце "Ђерам" и обрачунали се с њим.

Како се сазнаје, Ненад Д. је јуче, нешто послије 18 сати, ушао у теретану у Улици Бранка Крсмановића, у центру Београда, викао на ММА борце који су тренирали да ће их избости ножем, а онда почео да их прска сузавцем.

Након овог изненадног напада дошло је до јурњаве улицама и жестоког обрачуна у продавници сатова, прекопута Ђерам пијаце, гдје је Ненад Д. утрчао покушавајући да се сакрије од бијесних ММА бораца.

Мислили да туку продавца сатова

У полицији кажу да је у првом тренутку пријављено да група младића туче радника продавнице сатова, али је доласком на мјесто догађаја утврђено шта се стварно десило.

– Мушкарац Н.Д. (35) је прскао ММА борце сузавцем, а када су се они прибрали и кренули за њим, он се дао у бијег. Ипак, они су га послије неколико стотина метара сустигли и он је утрчао у продавницу сатова покушавајући да се сакрије, али су борци утрчали за њим – казао је извор из полиције и додао да је тада настао прави хаос јер су радници побјегли из продавнице.

– Иако је био свјестан да не може да побјегне из локала, мушкарац је и даље прскао сузавцем борце који су насрнули на њега ударајући га моткама, песницама, шутирајући га, док га нису оборили на под и савладали – додаје извор.

И Марко Бојковић јурио нападача

Према незваничним информацијама, међу онима који су јурили Ненада Д. били су и познати борац Марко Бојковић и тренер Иван Ђорђевић, који су између осталог и дали изјаву полицији шта се десило и шта је претходило обрачуну у продавници сатова. Између осталог, они су рекли да када је ушао у теретану Ненад Д. викао да ће их све избости ножем, али да ни у једном тренутку они нису видјели нож.

Иначе, Ненад Д. је након указане помоћи доведен у Полицијску станицу Звездара гдје је изјавио да је он пролазио поред те теретане и да су испред стајали младићи и провоцирали га, због чега је он ријешио да се обрачуна с њима.

Саговорник каже да је ово мало вјероватно, али ће све бити познато након завршене истраге.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.