Фото: Нестао младић из Бањалуке, полиција покренула потрагу
Бањалука - Полицији је пријављен нестанак Бањалучанина Алена Данчића (28), који је посљедњи пут виђен у ноћи између 5. и 6. јануара, у времену имеђу 21 и шест часова, када је отишао од куће из бањалучке Улице Василија Острошког, од када му се губи сваки траг.
То је "Независним" потврдила Марија Маркановић, портпарол ЦЈБ Бањалука, која је казала да је полиција пријаву о нестанку овог младића запримила прекјуче.
"Полицијски службеници предузимају све потребне мјере и радње у складу са Упутством о потражној дјелатности, а уколико неко има информацију о овом лицу, може је саопштити полицији позивом на бесплатан број телефона 122, или се обратити најближој полицијској станици", навела је Маркановићева.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.