Несрећа у Источном Новом Сарајеву: Жену на пјешачком ударио аутомобил

Г.С.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Илустрација Фото: Агенције | Илустрација

ИСТОЧНО НОВО САРАЈЕВО - Зворничанка чији су иницијали Р.Р. задобила је тешке тјелесне повреде када ју је, док је прелазила пјешачки прелаз у Источном Новом Сарајеву, ударио "пасат" којим је управљао возач чији су иницијали М.П, саопштено је из Полицијске управе Источно Сарајево.

Саобраћајна незгода догодила се јуче око 13.30 часова у Спасовданској улици, након чега је повријеђена жена превезена у Болницу "Србија", гдје јој је указана помоћ.

О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево, а по документовању предмета против возача ће бити достављен извјештај о почињеном кривичном дјелу угрожавање јавног саобраћаја.

На подручју Полицијске управе Источно Сарајево у протекла 24 часа евидентирана су два кривична дјела, јавни ред и мир није нарушаван, а догодиле су се три саобраћајне незгоде.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.