Фото: Нападач на полицајце болује од хепатитиса
Прњавор - За Златана Новића (31) из Прњавора, који је, приликом полицијске контроле, напао полицајце и једног од њих угризао, а другог посјекао, утврђено је да болује од хепатитиса Б и Ц.
Новић је полицајце напао у петак у Лужанима код Прњавора, након што је изашао из аутомобила "рено", који су зауставили. Послије тога полицајци су одвели Новића у Дом здравља у Прњавор, да би била узета крв на анализу, због утврђивања степена дејства алкохола.
- Љекари су одмах препознали Новића и рекли полицајцима да је он већ одавно пацијент са хепатитисом и да је већ раније лијечен од ове болести. Полицајци су одмах примили одговарајуће терапије да не би дошло до инфекције, али ће се морати јавити у болницу на контролу - рекао је извор близак истрази.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.