Младић скривао 25 кг марихуане у “јагуару”, пронађено и 13.000 евра

Б.Ђ.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Младић скривао 25 кг марихуане у “јагуару” Фото: Управа полиције Црне Горе | Младић скривао 25 кг марихуане у “јагуару”

ПОДГОРИЦА - Црногорска гранична полиција заплијенила је 25 килограма марихуане на граничном прелазу Шћепан Поље са БиХ и ухапсила С.В., држављанина Црне Горе из Зете.

Из Управе полиције Црне Горе саопштено је да су њени службеници контролисали мушкарца С.В. (25), који је управљао возилом марке јагуар црногорских регистарских ознака у власништву другог лица, а да су се као сапутници у возилу налазили А.М. (21), Е.Н. (22) и Х.Х. (22).

“Детаљним прегледом возила на другој линији граничних провјера, скривено у простору између наслона задњег сједишта и преграде пртљажника, полицијски службеници пронашли су 25 паковања са марихуаном, укупне тежине око 25 килограма”, наведено је у саопштењу, преноси Срна.

Управа полиције Црне Горе

О догађају је упознат државни тужилац у Вишем тужилаштву у Подгорици, по чијем су налогу од свих лица прикупљена обавјештења, те је, по окончању спроведених радњи, наложено да С.В. буде лишен слободе.

“Службеници граничне полиције Црне Горе извршили су претрес стана и других просторија које користе С.В. и А.М. у Зети. Том приликом, у стану који користи А.М, пронађено је 13.005 евра и 10 долара”, истакли су из полиције.

Управа полиције Црне Горе

Пронађени новац је, по налогу тужиоца, привремено одузет, а од А.М. и његове мајке прикупљена су обавјештења.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.