Фото: Мајка погинуле дјевојчице задобила теже тјелесне повреде
Зеница - У несрећи која се у понедјељак навече догодила на улазу у мјесто Немила код Зенице погинула је петогодишња дјевојчица, а њена мајка задобила је теже тјелесне повреде констатоване у Кантоналној болници у Зеници.
Портпарол Кантоналне болнице Зеница Аида Буро је изјавила да се пацијентица налази на опсервацији и да су у току припреме за оперативни захват.
"Код пацијентице су констатоване теже тјелесне повреде грудног коша и прелом руке, тако да је након дијагностичке обраде на одјелу Ургентне медицине примљена у Службу ортопедије и трауматологије, гдје се обављају припреме за оперативни захват", изјавила је Буро за Кlix.ba.
Подсјетимо, четверочлану породицу на улазу у Немилу ударио је возач аутобуса Зеницатранса, након што је изгубио контролу над возилом, а на мјесту несреће смртно је страдала петогодишња дјевојчица Х. А., док су њени родитељи и брат повријеђени.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.