Фото: Краљевo: Заплијењено 21,5 килограма марихуане
Краљево - Припадници краљевачке полиције пресјекли су данас још један ланац трговине наркотицима и заплијенили 21,5 килограма марихуане, преносе агенције.
Лишили су слободе и задржали до 48 сати Ненада О. (25) из Косовске Митровице и Небојша М. (26) из Јагодине, због сумње да су извршили кривично дјело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, саопштила је краљевачка полиција.
Полицајци су око 12,30 сати на магистралном путу Рашка - Краљево, у Богутовцу у аутобусу косовскомитровачке регистрације “у пртљагу путника Ненада О. и Небојше М. пронашли 21 пакет са око 21,5 килограма биљне материје за коју се сумња да је опојна дрога марихуна”.
- Сумња се да су опојну дрогу набавили на подручју Косова и Метохије ради продаје на илегалном тржишту - наводи се у саопштењу и додаје да је аутобус саобраћао на релацији Косовска Митровица Београд.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.