Фото: Језиво: Напао супружнике и пријетио да ће их побити
ИСТОЧНО САРАЈЕВО – Полиција је привела М. Р. из Источног Новог Сарајева због сумње да је напао брачни пар и пријетио им да ће их побити, потврђено је "Гласу Српске".
Како сазнајемо, то се десило 7. септембра и свему је претходила свађа поменутог са супружницима.
- Током свађе он је напао обоје и ударио их песницом у предјелу главе, а затим им је пријетио. На срећу нанио им је лакше повреде и све се брзо завршило – рекао је наш извор.
Из Полицијске управе Источно Сарајево саопштено је да је М. Р. ухапшен због сумње да је починио кривична дјела угрожавање сигурности и тјелесна повреда.
- Лице М.Р. се сумњичи да је дана 07. септембра упутио пријетње по живот породице супружника из Источног Новог Сарајева и нанио им тјелесне повреде. О свему обавјештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево и у току је документовање предмета – стоји у саопштењу.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.