Једна особа повријеђена у тучи у Пивници Сарајево

Klix.ba
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Једна особа повријеђена у тучи у Пивници Сарајево

Сарајево - У угоститељском објекту Пивница Сарајево у улици Маршала Тита у ноћи са суботе на недјељу догодила се туча у којој је једна особа повријеђена, преноси портал “Klix.ba”.

У Оперативном центру МУП-а Кантона Сарајево су рекли да су тројица нападача у тучи повриједили Ч. Е., вјероватно госта објекта.

- Особа која је нападнута задобила је лакше тјелесне повреде. За починиоцима се трага, а повријеђени је изјавио да познаје неке од нападача – рекли су у МУП-у КС.

Инцидент се догодио око два сата иза поноћи.

Гошћа објекта која се у моменту туче налазила у непосредној близини рекла је да су у Пивницу ушле маскиране особе са палицама и полупали инвентар.

Према њеним ријечима гости су задржани у објекту неколико часова док је трајао увиђај.

Власник овог угоститељског објекта Владо Цабрера је истакао како је до инцидента првобитно дошло ван објекта.

- Била је туча ван објекта, онда је један “улетио” у кафану, а они су дошли за њим - казао је Цабрера.

 

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.