Фото: Хаос на излетишту Гостиљ код Добоја: Током масовне туче потезан и пиштољ, рањен мушкарац
ДОБОЈ – Након масовне туче на узвишењу Гостиљ, односно истоименом излетишту код Бојанића у близини Добоја дошло је до масовне туче, а потом и пуцњаве у којој је рањен мушкарац.
Како преноси „Аваз“, за пуцњаву је осумњичен Р.Л. (43) из добојског села Горња Пакленица, а у ногу је рањен М.Д.
Полицијској станици Добој 2 синоћ у 19.50 часова је пријава да је дошло масовне туче, а потом и употребе ватреног оружј те да је у свеопштем метежу једна особа рањена у ногу.
Према информацијама из Оперативног центра Полицијске управе Добој, на Гостиљу је избила туча између више особа. Потом је Р.Л. из свога возила извадио пиштољ и испалио хитац у ваздух. До њега је стигао Ђ.В. и покушао му из руку истргнути оружје и том приликом дошло је до испаљења другог хица, који је у ногу погодио М.Д.
Њему је прва помоћ указана у Дому здравља у Добоју, а онда је смјештен у Опћу болницу.
Увиђај су обавили полицијски службеници ПС Добој 2, а тужилац Окружног јавног тужилаштва Добој случај је оквалификовао као кривичо дјело изазивање опште опасности.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.