Градишка: Погинуо возач трактора, три особе повријеђене

Срна
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Градишка: Погинуо возач трактора, три особе повријеђене

Градишка - Возач трактора из Градишке чији су иницијали М.Г. /47/ је погинуо, а три лица су повријеђена када се трактор преврнуо у шуми у мјесту Бистрица, код Градишке, речено је Срни у градишкој Полицијској управи.

У несрећи, која се догодила синоћ око 18.45 часова, теже је повријеђена жена чији су иницијали С.Ћ. /33/ која је превезена на Универзитетски клинички центар Републике Српске у Бањалуци гдје јој је указана љекарска помоћ.


Мушкарац из Градишке чији су иницијали Г.Е. /23/ задржан је на лијечењу у Општој болници у Градишци, док је Ј.Е. /42/ након прегледа у болници пуштен на кућно лијечење.

Увиђајем је утврђено да се поред настрадалог М.Г. на трактору налазила и С.Ћ, док су Г.Е. и Ј.Е. били на тракторској приколици.

О свему је упознато бањалучко Окружно јавно тужилаштво.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.