Фото: Градишка: Обили киоске и украли цигарете
Градишка - Срђан Обрадовић (18) и Дејан Јокић (19) из Горње Јурковице код Градишке ухапшени су због сумње да су опљачкали киоск "Глас Српске".
Ријеч је о малопродајном објекту "Минутица" у улицама Партизанска и Видовданска у центру Градишке. Наводећи иницијале из ЦЈБ Бањалука је саопштено да се Обрадовић и Јокић терете да су извршили кривично дјело тешка крађа и да су отуђили цигарете. Киоск у Партизанској улици је у кратком периоду опљачкан три пута, а пљачкаши су најчешће крали цигарете.
- Осумњичена лица су разбила стакло и отуђила за сада непознат број дуванских производа, а виодео-надзор је све у потпуности снимио - каже извор "Гласа". Код Обрадовића и Јокића пронађени су предмети који се доводе у везу са кривичним дјелом.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.