“Голфом” претицао камион па усмртио бициклисту

Вукосавље - Ханка Гарбо (64) из Вукосавља погинула је када ју је док се кретала бициклом ударио “голф” који је возио њен суграђанин Ј. М. у мјесту Јакешница.
Из Центра јавне безбједности Добој је саопштено да се несрећа догодила у уторак око 9.35 часова.
- До трагедије је дошло када је возач Ј. М, крећући се из правца Вукосавља, претицао теретно возило. Том приликом је предњим лијевим дијелом “голфа” ударио у бицикл, који се кретао из супротног правца. Возач бицикла Ханка Гарбо је у овој несрећи погинула на лицу мјеста - саопштено је из полиције.
Додаје се да ће, ипак, тачан узрок ове несреће бити утврђен након истраге и вјештачења свих трагова.
У полицији су истакли да је тијело настрадале превезено у просектуру Опште болнице “Свети апостол Лука” Добој, гдје ће по наредби дежурног тужиоца бити извршена обдукција како би био утврђен узрок смрти.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и Твитер налогу.