Фото: Двоје погинулих
ДОБОЈ - Рајко Филиповић (48) из Костајнице и Зора Трифковић (34) из Доњег Придјела код Добоја погинули су у саобраћајној несрећи која се догодила јуче ујутро око пет часова на магистралном путу у Барама, приградском добојском насељу, саопштено је у Центру јавне безбједности у Добоју.
Несрећа се догодила када је "форд ескорт", којим је управљао Филиповић, из за сада непознатих разлога, слетио са коловоза и преврнуо се. Том приликом на лицу мјеста погинули су Филиповић и Трифковићева, који су путовали из Добоја у правцу Шешлија.
Према ријечима Софије Симић која живи близу мјеста несреће, на том мјесту често се догађају "саобраћајке", неријетко и са најтежим посљедицама попут ове.
- Нисам видјела када се ова несрећа догодила. За њу сам сазнала око шест часова када сам кренула у башту и видјела полицијски аутомобил. Полиција је вршила увиђај, а на зеленој површини сам уочила смрскани аутомобил у коме су били мушкарац и жена - рекла је Софија Симић.
Магистрални пут у Барама је уједно и насељена улица. Несавјесни возачи то занемарују па не поштују ограничење брзине. То је главни разлог честим саобраћајним несрећама.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.