Два лица повријеђена у двије одвојене туче у Бањалуци

Срна
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Два лица повријеђена у двије одвојене туче у Бањалуци

Бањалука - Два лица повријеђена су у двије одвојене туче на подручју Полицијске управе Бањалука и указана им је љекарска помоћ у бањалучкој Служби хитне помоћи.

Педесетогодишњак чији су иницијали Ј.Ш. из Бањалуке јуче је у 11.20 часова у Улици браће Милетић штаком нанио повреде по тијелу суграђанину са иницијалима Г.Д. /72/, саопштено је из Полицијске управе Бањалука.


Истог дана око 19.00 часова Полицијској станици Поткозарје пријављено је да се у мјесту Горња Пискавица догодио вербални и физички сукоб након којег је лице чији су иницијали Ж.Б. /39/ оштрим предметом уболо у лијеву подлактицу лице Г.Ј. /29/.

Против лица Ј.Ш. и Ж.Б. биће поднесен извјештај бањалучком Окружном јавном тужилаштву за почињено кривично дјело.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.