Фото: Деветоро осумњичених за шверц хероина
Бањалука - Припадници Министарства унутрашњих послова Републике Српске ухапсили су у акцији "Сала" девет особа осумњичених за шверц хероина. Т
ом приликом претресено је девет локација на подручју Добоја, Зенице, Брода и Оџака и заплијењена већа количина хероина. Осумњичене терете да су растурали хероин на подручју Српске. Према незваничним информацијама, приведени су Мирела Исић и Дејан Сеферагић из Добоја, Јасмин Узуновић из Зенице, Мато Брнић, Слађана Милошевић и Бранка Мијатовић из Брода те Марко Матановић из Оџака.
- Циљ акције је разбијање криминалне групе која се бавила шверцом хероина. Претресене су по двије локације на подручју Оџака, Брода и Добоја, а три на подручју Зенице - казала је портпаролка МУП-а РС Мирна Миљановић наводећи иницијале ухапшених.
Акција "Сала" изведена је у сарадњи са Агенцијом за истраге и заштиту (SIPA). Ухапшени ће бити предати у надлежност Окружног тужилаштва у Добоју.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.