Фото: Детаљи трагедије у Бијељини: Тањирача прегазила ратара док је припремао њиву за сјетву
БИЈЕЉИНА - Перо М. (54) из Бијељине погинуо је када га је прегазила тањирача на њиви у селу Амајлије код Бијељине, потврђено је „Гласу Српске“.
Он је, како сазнајемо, орао њиву и у неком моменту тањирача се заглавила те је изашао из трактора да види шта је било.
- У тањирачу је запалао неко шибље и он је га ишчупао, а тада се ova прикључна машина покренуа и прегазила га те му је нанијела тешке повреде по цијелом тијелу. Са њим је била једна особа која му је одмах притрчала и одвезла га у болницу, али он је нажалост убрзо потом преминуо - рекао је наш извор.
Из у Полицијске управе Бијељина, наводећи иницијале страдалог, рекли су да се трагедија догодила у недјељу око 10 часова.
- Повријеђени човјек је превезен у болницу "Свети Врачеви" гдје је подлегао усљед задобијених повреда. Ради се о несрећном случају - рекли су ПУ Бијељина не наводећи детаље.
Перо М. је, како сазнајемо, орао и тањирао њиву како би је припремио за предстојећу сјетву.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.