Фото: Дервента: У удесу повријеђен возач аутобуса из Бањалуке, 14 путника прошло без повреда
Дервента – Бањалучанин Синиша Милаковић, лакше је повријеђен у саобраћајној незгоди која се догодила на магистралном путу Дервента – Прњавор у Мишковцима код Дервента, потврђено је “Независнимн”.
У незгоди, која се догодила јуче око 13.45 часова учествовали су камион ман са приколицом, којим је управљао В.Т. из Јајца и аутобус аутопревозника „Милиновић“, којим је управљао Милаковић.
У незгоди лакше тјелесне повреде задобио је возач аутобуса, коме је указана љекарска помоћ у добојској болници.
У аутобусу се налазило и 14 путника који су неповријеђени. Увиђај су извршили полицијски службеници Полицијске станице Дервента.
Према свједочењима очевидаца, како пише портал derventacafe.com, камион, који се кретао у правцу Дервенте, претицао је трактор, када је из супротног правца наишао аутобус.
У покушају да избјегне судар са теретним возилом, које је заузело дио коловоза на којем се кретао аутобус, возач аутобуса је дотакао банкину и изгубио контролу над возилом.
Нажалост, према изјавама свједока, полиција и службе хитне помоћи нису адекватно одговориле на насталу ситуацију.
На упућене позиве дервентској и прњаворској служби дошло је до пребацивања надлежност са једне на другу, да би на крају на мјесто незгоде дошли дервентски полицајци и медицинари.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.