Брођанка осумњичена за утају јер није вратила пронађен новчаник

Нeбојша Томашевић
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Брођанка осумњичена за утају јер није вратила пронађен новчаник

БРОД – Брођанка С.М. (68) осумњичена је да је пронашла новчаник у коме је било око 700 КМ и лична документе те то задржала за себе због чега је полиција терети за кривично дјело утаја, потврђено је "Гласу Српске"

Како је саопштено из Полицијске управе Добој поменута је идентификована оперативним радом на терену. 

Полицијској станици Брод пријављено је да је у трговачком центру у Броду нестао новчаник са личним документима и новцем у разним апоенима. Полицијски службеници су пронашли осумњичено лице, које је наведени новчаник предало полицијским службеницима – стоји у саопштењу.

Додаје се да је након документовања предмета против наведеног лица Окружном јавном тужилаштву Добој биће достављен извјештај о извршеном кривичном дјелу.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.