Бијељина: Дојава о бомби била лажна

Агенције
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Бијељина: Дојава о бомби била лажна

Бијељина - Дојава о бомби постављеној у бијељинским средњим школама у Рачанској улици била је лажна, потврђено је Срни у Центру јавне безбједности Бијељина.Више од 1.000 ученика евакуисано је из три средње и једне основне школе, које се налазе у Рачанској улици, након што је данас непознати мушкарац мобилним телефоном обавијестио полицију да је подметнута бомба у школи у Рачанској улици у Бијељини.

Директор Гимназије Драго Ђурић рекао је новинарима да су након једночасовне паузе ученици враћени на наставу, а да током евакуације није било проблема.

Према његовим ријечима, ово је први овакав инцидент пријављен у Гимназији, а лажне дојаве дешавале су се у Економској и Техничкој школи, које се све налазе у истом кругу.

Ученици су евакуисани из Гимназије, Економске и Техничке средње школе, те Основне школе "Вук Караџић" у Рачанској улици у Бијељини, након што је полиција добила дојаву о подметнутој бомби.

Непознати мушкарац мобилним телефоном у 15.36 часова обавијестио је полицију да је у Рачанској улици, гдје се школе налазе, подметнута бомба.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.