Poznato gdje se seli EXIT

GS
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Agencije

NOVI SAD -Nakon objave da će ovogodišnji EXIT festival biti posljednji u Srbiji, iz organizacije su za Kliks i Jutarnji potvrdili da će se naredne godine muzički događaj održati u Egiptu.

Društvenim mrežama se špekulisalo o tome koja je sljedeća lokacija gdje će se festival održati, a spominjao se i Egipat.

Iz EXIT-a su  potvrdili da su potpisali sporazum s egipatskom kompanijom o organizaciji muzičkog događaja ispred piramida naredne godine, dok će zvanična prezentacija tog projekta biti održana nakon proslave 25. godišnjice festivala.

Na ovom drevnom mjestu do sada je održano više koncerata i zabava, ali će EXIT biti prvi festival na svijetu ikada održan ispred piramida.

Partner na ovom revolucionarnom projektu je renomirana svjetska ivent organizacija Venture Lifestyle.

Prošlog mjeseca su organizatori saopštili da su kako su „zbog podrške studentima bili pod ogromnim pritiscima zbog čega su odlučili da će ovogodišnji EXIT biti posljednji u Srbiji“.

Ovogodišnje izdanje festivala će se održati od 10. do 13. jula 2025. u Novom Sadu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.